SVĚTELNÁ REKLAMA

3D nápisy / light boxy / totemy / cedule

Světelná reklama je specifický obor, který vyžaduje především zručnost a šikovnost. Existuje několik způsobů a technologických postupů pro výrobu světelné reklamy od kterých se odvíjí i cena. Vyrobíme pro Vás světelná písmena, světelné tabule, světelné panely, menuboardy, velkoplošné panely, pylony, totemy, nebo cedule do požadovaného tvaru od levnějších až po luxusní kousky. Loga, nápisy a cedule je možné vyrobit z různých materiálů, oplechované, plexi, krabicové, celoprosvícené. Používáme moderní technologie, ale ctíme i lety prověřené postupy.

 • 3D nápisy a loga
 • Light boxy s prosvíceným polepem
 • Cedule jakéhokoliv tvaru a velikosti
 • Podsvícení LED
 • Kvalitní zpracování s dlouhou životností

MOŽNOSTI SVĚTELNÉ REKLAMY

vyrobíme pro Vás

 • Jednostranné panely: Je to světelný box, jehož korpus je vyroben z hliníku nebo z plastů. Čelní plocha je vyrobena z plexiskla nebo alternativních plastů. Pro velkoplošné aplikace je čelní strana tvořena vypnutou prosvětlovací PVC plachtou (bannerem). Technologie prosvíceného plachty umožňuje realizaci velkých ploch bez dilatačních spár. Grafika může být buď tištěná, nebo řezaná z translucentních fólií. Prosvícení je realizováno zářivkovými trubicemi nebo svítícími diodami (LED).
 • Oboustranné panely: Oboustranné světelné panely se umisťují kolmo na fasádu nebo mohou být zavěšeny pod strop. Panely umístěné kolmo na fasádu jsou vlastně vystrčené do ulice a proto se jim také někdy říká výstrčka nebo výstrč. Oboustranné panely se vyrábí ze stejných materiálů jako jednostranné panely a liší se pouze v konstrukčním řešení.
 • Světelné znaky a loga: Jsou samostatně vytvarovány z kovu nebo plastu, uvnitř jsou duté a podle typu jsou prosvíceny neonem nebo LED umístěnými uvnitř.
 • Otočné panely: Toto je varianta světelných panelů, které jsou zároveň otočné. Mívají zpravidla dvě nebo více stran.
 • 3D nápisy a písmena: Mohou být umístěny na fasády budov nebo do interiérů. Jsou vyráběny v plastických tvarech z kovových i nekovových materiálů a vyplněny LED technologií nebo svítivými plyny.
 • Hranou nasvětlené desky: Jedná se o desku z čirého plexiskla nasvícenou z hrany. Grafika je na zadní straně vytvořena gravírováním, které může být doplněno barevnými plochami. Gravírované kontury při prosvícení září. Osvětlení zářivkovými trubicemi nebo LED, které jsou umístěny v AL profilu na hraně desky.
 • Prořezané panely: Panel je zhotoven z neprůsvitného materiálu, v němž jsou prořezány motivy (loga, písmena) a podloženy plexisklem. Uvnitř panelu je umístěn světelný zdroj (LED, zářivka) a při prosvícení svítí pouze prořezané části.
 • Plexintarzie: Je varianta prořezaného panelu, kdy skrze prořezané otvory je prosazené silné čiré plexisklo vyřezané ve tvaru otvoru, Čelo čirého plexiskla bývá opatřeno ještě další průsvitnou či neprůsvitnou deskou. Světelný panel, jehož základ tvoří rám svařený z hliníku se zadní stranou z AL plechu. Jako vnější plochy je použito neprůsvitné desky (většinou plech nebo sendvičová deska dibond), do které je v čelní ploše proříznuta grafika. Do vzniklých otvorů jsou vsazeny znaky z masivního plexi s čelní plochou v požadovaných barvách. Znaky vystupují z plochy a při prosvícení svítí čelní plocha a kolem vzniká světelná aura. Pro vnitřní prosvícení se používají zářivkové trubice nebo LED.
 • Totemy a pylony: Totem reprezentuje reklamní panel, který jde od země a má větší výšku (2 a více metr), což je například ukazatel cen paliv u čerpací stanice. Pylon je většinou kovová konstrukce, na které je ve větší výšce umístěná světelná reklama.