Tvorba webových stránek

SEO / 24/7 podpora

Věříme, že skvělý web může změnit způsob jak zákazníci vnímají vaši značku. Klademe důraz na moderní design, přehledné uživatelské prostředí, kvalitní obsah a dobré umístění ve vyhledávačích. Samozřejmostí je přizpůsobení zobrazení webu pro všechna zařízení. Ve spolupráci s Bombaweby.cz vždy najdeme nejvhodnější řešení pro Váš projekt. Fakturou to ale nekončí. O web se dále staráme, aktualizujeme a sledujeme výkon.

webdesign
  • Architektura webu

  • Návrh obsahu
    a textů pro web

  • Grafický návrh webu

  • Analýza
    a optimalizace webu

PROJEKTY

Ukázka webových stránek, které jsme realizovali ve spolupráci s Bombaweby.cz

WWW.SELSKYSTIT.CZ

Restaurace a Selský štít nabízí ubytování v pohodlných dvoulůžkových pokojích a rodinných apartmánech. Celodenní stravování zajišťuje stylová RESTAURACE penzionu, která Vám nabídne domácí kuchyni. Pobyt Vám zpříjemní luxusní FITNESS a WELLNESS zóna se saunou a whirlpoolem. Zábavu pro celou rodinu nabízí originální ADVENTURE GOLF s umně vybudovanou rybniční soustavou, nacházející se na nádvoří statku.

WWW.VIKTORIASPED.CZ

společnost Viktoria Sped s.r.o., se zabývá mezinárodní kamionovou dopravou se specializací na přepravu zboží pod řízenou teplotou. Dále pak vnitrostátním a mezinárodním zasilatelstvím, ve kterém se stejně jako v dopravě orientujeme na destinace po celé Evropské Unii. Zejména se specializujeme na země v jižní části Evropy a to na Španělsko, Portugalsko, Itálii a Francii.